<< Geri

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum branşının ilgilendiği tüm rahatsızlıklarda tüm yaş grubu hastaların muayene tetkik konsültasyon ve cerrahi müdahaleleri yapılmaktadır. Kadın hastalıkları ve doğum birimimiz Uzman doktorumuz, deneyimli ebelerimiz, ameliyat hemşirelerimiz ve yatan hastalarımıza hizmet veren servis hemşirelerimizden oluşmaktadır.

Hastanemize başvuran gebelerimizin gebelik takip ve kontrolleri Kadın hastalıkları ve doğum uzmanımız tarafından yapılmakta, anne adayları gebeliğin tüm dönemleri ve doğumla ilgili olarak ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir.

Hastanemize doğum için gelen hastalarımıza tek kişilik oda tahsis edilmektedir. Hastanemizde anne sütü ile beslenmeyi teşvik etmek amacıyla anne ve bebek aynı odada kalmaktadır. Doğum öncesi ve sonrasında anneye emzirmenin önemi ve faydaları ve doğru emzirme yöntemleri konusunda eğitimli hemşirelerimiz tarafından eğitim verilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğimizde 09:00-17:00 saatleri arasında hasta bakılmaktadır. Bu saatler dışında gelen hastalarımız acil servis nöbetçi doktorları tarafından görüldükten sonra gerek görülürse uzman doktorlarımız çağırılmaktadır.